Zakład Techniczno Handlowo Usługowy TECHPOL działając jako agencja zatrudnienia nr 6071 poszukuje:

Spawaczy metodą 135, 141 oraz 141/111 na terenie kraju

Obowiązki:
  • prawidłowe spawanie elementów wcześniej przygotowanych na podstawie dokumentacji technicznej,
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • uprawnienia do spawania metodą TIG 141 grupa 5 i 8, TIG 141/111 grupa 5 i 8; MAG 135 grupa 5 i 8,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego oraz niemieckiego,
  • zdolności manualne,dokładność,
  • wykształcenie kierunkowe,
  • praca za granicą – umowa o pracę,
  • własna działalność gospodarcza lub chęć jej założenia (teren kraju),
Mile widziane:
  • uprawnienia do obsługi suwnic i żurawi z poziomu zerowego.
Kontakt:
  • E-mail: e-mail do sekretariat@techpol.info.pl
Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi Kandydatami.

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)”.