RADA PEDAGOGICZNA
ZESPOŁU SZKÓŁ BUDOWLANYCH
W CHORZOWIE

 
l.p.

nazwisko

imię

stanowisko/nauczany przedmiot

 
 
 
KADRA ZARZĄDZAJĄCA

 
1.

-

  DYREKTOR ZSB

 
2.

Osman

Rafał

P.O. DYREKTORA ZSB
matematyka, świetlica

 
3.

Rudzik

Adam

KIEROWNIK SZKOLENIA PRAKTYCZNEGO
przedmioty zawodowe praktyczne i teoretyczne

 
4.

Matysiok

Eugeniusz

KIEROWNIK WARSZTATÓW SZKOLNYCH
przedmioty zawodowe praktyczne

 
NAUCZYCIELE

 
5.

Gonera - Tomeczek

Jadwiga

psycholog,
j. angielski zawodowy, kompetencje społeczne i organizacja pracy zespołów

 
6.

Dąbrowska

Katarzyna

pedagog,
kompetencje społeczne i organizacja pracy zespołów, kompetencje personalne i społeczne

 
7.

Kruszyńska

Monika

doradca zawodowy

 
8.

Piegza

Michał

pedagog

 
9.

Zawada

Katarzyna

biblioteka, wok

 
10.

Szczyrbowska

Bożena

biblioteka

 
11.

Borowska

Monika

informatyka, matematyka

 
12.

Ciężkowska

Iwona

historia, wiedza o społeczeństwie

 
13.

Czechowicz

Zbigniew

przedmioty zawodowe praktyczne i teoretyczne

 
14.

Czechowicz-Kwaśniewicz

Joanna

j. polski

 
15.

Gawenda

Anna

j.polski, wok

 
16.

Głowaczewski

Krzysztof

przedmioty zawodowe praktyczne

 
17.

Grodzka

Anna

j. angielski

 
18.

Jacek

Anna

chemia, fizyka, biologia, przedmioty zawodowe teoretyczne

 
19.

Jadwiszczok

Artur

matematyka

 
20.

Jóźwiak

Halina

historia, wiedza o społeczeństwie, wdż, etyka, historia i społeczeństwo, świetlica

 
21.

Kiera

Szymon

religia

 
22.

Korczak

Barbara

j. polski

 
23.

Kotyński

Łukasz

religia

 
24.

Labus

Mieczysława

geografia, przedsiębiorczość

 
25.

Laske

Anna

biologia

 
26.

Leciej

Grzegorz

bhp, edukacja dla bezpieczeństwa, przedmioty zawodowe

 
27.

Łodkowska

Anna

przedmioty artystyczne

 
28.

Maczuch

Arkadiusz

przedmioty zawodowe praktyczne i teoretyczne

 
29.

Manecki

Andrzej

w-f

 
30.

Matysiok

Paweł

przedmioty zawodowe praktyczne i teoretyczne

 
31.

Mirek

Katarzyna

w-f

 
32.

Molek

Agata

rewalidacja

 
33.

Musiał

Beata

w-f, edukacja dla bezpieczeństwa

 
34.

Osmańczyk

Anna

j. niemiecki

 
35.

Pecyna

Marzena

przedmioty zawodowe praktyczne i teoretyczne, matematyka

 
36.

Prokop

Krystyna

przedmioty zawodowe praktyczne i teoretyczne

 
37.

Przysiewkowska

Małgorzata

przedmioty zawodowe praktyczne i teoretyczne

 
38.

Pyrek

Grzegorz

religia

 
39.

Pyzik

Mieczysław

biologia, j. niemiecki

 
40.

Rabsztyn

Aleksandra

j. francuski, j. hiszpański

 
41.

Skrzypnik

Łukasz

w-f, świetlica

 
42.

Śliwiński

Marek

geografia

 
43.

Tomczyk

Małgorzata

j. angielski, świetlica

 
44.

Wasik - Szopa

Aleksandra

przedmioty zawodowe praktyczne i teoretyczne